به شهر بازی فان تایم خوش آمدید

فان تایم را می توان یکی از موفق ترین پروژه های شهربازی سرپوشیده در ایران دانست ، فان تایم پس از راه اندازی شعبه های خود در شهر های استانبول و ازمیر و…. واقع در ترکیه به سراغ ایران(تهران و تبریز) آمده است .

یکی از شهر بازی های مدرن واقع در تهران ، شهر بازی فان تایم ارگ تجاری تجریش می باشد که رفاه و سرگرمی را برای عموم مردم به ارمغان آورد . شهر بازی فان تایم ارگ تجریش به وسعت 2000 متر با بیش ار 125 نوع بازی روز دنیا مطابق با استاندارد جهانی برای رده ی سنی 2 تا 70 سال ، یکی از مکان های شاد و مفرح واقع در شمال تهران برای گذراندن زمانی خوش و هیجان انگیز برای خانواده ها به حساب می آید.

شاید برای اولین بار که مهمان ما باشید محو دکوراسیون و طراحی زیبای شهر بازی فان تایم بشوید، طراحی منحصر به فرد این شهر بازی کار دست یک ایرانی به نام آقای ایمان مقصودی می باشد. این مجموعه دارای اتاق گریم و عکاسی حرفه ای ، سالن تولد ، دستگاه هایی شامل فریزبی ، ماشین های کوبنده ، شبیه ساز مسابقات فرمول یک فراری ، مسابقات ایر هاکی یک نفره و دو نفره ، مسابقات اتوموبیل رانی، شبیه ساز هواپیما های جنگی ، شبیه ساز ترن ، فوتبال دستی و بسیاری دستگاه های جذاب دیگر برای بزرگسالان و کودکان می باشد.

آدرس شهر بازی فان تایم  ارگ تجریش

 میدان تجریش، خیابان سعد آباد(ملکی)، مجتمع تجاری ارگ تجریش، طبقه سوم، شهربازی فان تایم
021-22396487