امکانات

برای رزرو گروهی مدارس و مهد کودک ها می‌توانید با شماره تلفن‌ فان‌تایم ارگ ۲۲۳۹۶۴۸۷ تماس بگیرید.

لحظاتی شاد را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

از رویدادهای ارگ تجاری تجریش باخبر شوید.

هرچه نیاز دارید در فان‌تایم فراهم کرده‌ایم

برای گذراندن ساعاتی خوش کنار خانواده‌تان همه‌ی نیازهایتان را دیده‌ایم و برای آرامش‌خاطرتان همه را یک‌جا جمع کرده‌ایم.

  • سالن تولد

سالن تولد شهربازی فان‌تایم با فضای بسیار شیک و مدرن دارای قسمت‌های تفکیک شده برای مادران، بازی کودکان، میز کندی‌بار و کیک، آشپزخانه و محل سرو غذا آماده برگزاری انواع جشن‌ها بخصوص جشن تولد برای شما عزیزان میباشد. این مجموعه توانایی برگزاری تمام جشنهای کودکان شما با تمام امکانات ( انواع تمها، گروههای موسیقی معتبر، کیکهای فوندانت و منوی غذای دلخواه و….) را دارا است.

  • اتاق گریم

اتاق گریم و عکاسی فان‌تایم ارگ با همکاری هنرمندان اوقات شادی را برای فرزندان شما ماندگار می‌کند.

  • پارکینگ

جای پارک یکی از دغدغه‌های همیشگی در تهران است. اما نگران نباشید. در ساختمان ارگ 1000 واحد پارکینگ سرپوشیده به مساحت 31751 متر مربع با امکان تهویه از طریق جت فن‌ها و اکسیال فن‌های موجود در طبقات جهت تخلیه دود و تردد از طریق رمپ‌های عریض و دوطرفه وجود دارد.

  • فروشگاه

فان‌تایم ارگ در مرکز خرید ارگ تجریش واقع شده است. مرکز خرید ارگ، الگویی کامل از فروشگاه‌های طلا و جواهر، عطر و ادکلن، کلکسیون آرایشی، پوشاک، لوازم خانه و الکترونیک با طبقه‌بندی کاملا علمی و تخصصی بر اساس استانداردهای بین‌المللی در مناسب‌ترین زاویه میدان تجریش تهران است.

  • فودکورت

خوردنی‌ها همراهان جدانشدنی تفریحات ما هستند. در کنار فان‌تایم ارگ می‌توانید از امکانات منحصربفرد فودکورت، رستوران، کافه و رستوران‌های جدیدالاحداث در روف گاردن برخوردار شوید.

مرکز خرید

پارکینگ ۱۰۰۰ واحدی

اتاق تولد کودکان

شهربازی فان تایم